Учнівський квиток

Захист та інформування

Персоніфікований захищений від підробок документ, підтверджуючий особу учня, навчальний заклад в якому він навчається, населений пункт, в якому знаходиться навчальний заклад. Містить основну інформацію про особу (Місце проживання, телефон та назву школи, дуже важливо – групу та резус крові).

Картка доступу в навчальний заклад. Документ який забезпечує захист від несанкціонованого доступу в навчальний заклад сторонніх осіб.

Документ за допомогою якого проводиться інформування батьків про навчально-виховний процес який проходить в навчальному закладі (відвідування, щоденник).

Пільги та додаткові сервіси

Документ, що забезпечує пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті.

Перший в житті особи офіційний документ, який виховує в дитині відповідальність, самостійність. Урочисте вручення на «шкільній лінійці» такого документа позитивно впливає на підсвідомість дитини і залишиться в пам’яті на все життя.

Інструмент моніторингу освітнього процесу, збору статистичних даних з боку МОНУ, обласних, міських, та районних управлінь освіти для виконання прогнозів з метою виробництва управлінських рішень в галузі освіти.

ПОВЕРНУТИСЯ