Stop Net

Система контролю доступу STOP-Net 4.0 реалізована на платформі інтегрованої системи безпеки (ІСБ) STOP-Net 4.0, призначеним для вирішення завдань організації і управління фізичним доступом співробітників, учнів та батьків на територію навчального закладу і в окремі приміщення об’єкту.

З технічної точки зору, інтегроване рішення STOP-Net/АС Школа ефективно поєднує можливості двох повноцінних самодостатніх систем: системи безпеки STOP-Net 4.0 та автоматизованої системи Школа. Масштаби реалізації кожної із зазначених систем у конкретному навчальному закладі визначаються індивідуально, з урахуванням цілей і пріоритетів кожного замовника.

Офіційний сайт: card-sys.com

Призначення

  • Організація надійного автоматизованого пропускного режиму на територію навчального закладу;
  • Оперативне сповіщення батьків про вхід / вихід дітей з навчального закладу за допомогою SMS та електронної пошти.
  • Впровадження багатофункціональних безконтактних учнівських квитків на основі технології Mifare Plus.
  • Автоматизація основних навчальних процесів, пов’язаних з плануванням шкільних занять, контролем знань, моніторингом успішності .
  • Створення на базі інтернет – порталу Освіта ефективної комунікаційної платформи для взаємодії викладачів, учнів та їх батьків.

Турнікет

Якісне обладнання від провідного світового виробника, для реалізації пропускної системи вхід / вихід.

З’єднання

Турнікет з’єднується з сервером за допомогою дроту та концентратору.

Швидкоз’ємна огорожа

У випадку небезпеки є можливість швидко зняти огорожу задля більш швидкого виходу учнів та персоналу школи з приміщення.

Система «Антипаніка»

У випадку виникнення екстренної ситуації АСІК Школа здійснює розблокування турнікетів і огорож «антипаніка» з електронним замком.

Відеонагляд

По периметру навколо навчального закладу, в коридорах, класах, їдальні та інших приміщеннях можуть бути встановлені відеокамери, зображення з яких передається на комп’ютер охоронця, що дозволяє швидко виявляти екстрені ситуації та приймати своєчасні міри.

ПОВЕРНУТИСЯ