![](/wp-content/themes/responsive/nweb/imageProj140.png)
Місто: Дніпро
Середня школа №140
Проект розроблявся і впроваджувався НДІ ПІТ спільно з компанією ПФ Сервіс, консорціумом Кард Сістемс за активної участі Департаменту гуманітарної політики міськради м. Дніпро протягом другої половини 2016р.
![](/wp-content/themes/responsive/nweb/imageProjPNL.png)
Місто: Київ
Ліцей №145
Проект розроблявся і впроваджувався НДІ ПІТ спільно з компанією ПФ Сервіс, консорціумом Кард Сістемс за активної участі Департаменту гуманітарної політики міськради м. Дніпро протягом другої половини 2016р.
![](/wp-content/themes/responsive/nweb/imageProj20.png)
Місто: Дніпро
Середня школа №20
Проект розроблявся і впроваджувався НДІ ПІТ спільно з компанією ПФ Сервіс, консорціумом Кард Сістемс за активної участі Департаменту гуманітарної політики міськради м. Дніпро протягом другої половини 2016р.
![](/wp-content/themes/responsive/nweb/imageProj14.png)
Місто: Київ
Середня школа №14
Проект розроблявся і впроваджувався НДІ ПІТ спільно з компанією ПФ Сервіс, консорціумом Кард Сістемс за активної участі Департаменту гуманітарної політики міськради м. Дніпро протягом другої половини 2016р.
![](/wp-content/themes/responsive/nweb/imageProjUGL.png)
Місто: Київ
УГЛ КНУ ім. Т. Шевченка
Проект розроблявся і впроваджувався НДІ ПІТ спільно з компанією ПФ Сервіс, консорціумом Кард Сістемс за активної участі Департаменту гуманітарної політики міськради м. Дніпро протягом другої половини 2016р.
![](/wp-content/themes/responsive/nweb/imageProjTL.png)
Місто: Київ
Технічний ліцей
Проект розроблявся і впроваджувався НДІ ПІТ спільно з компанією ПФ Сервіс, консорціумом Кард Сістемс за активної участі Департаменту гуманітарної політики міськради м. Дніпро протягом другої половини 2016р.
![](/wp-content/themes/responsive/nweb/imageProj196.png)
Місто: Київ
Середня школа №196
Проект розроблявся і впроваджувався НДІ ПІТ спільно з компанією ПФ Сервіс, консорціумом Кард Сістемс за активної участі Департаменту гуманітарної політики міськради м. Дніпро протягом другої половини 2016р.
![](/wp-content/themes/responsive/nweb/imageProj112.png)
Місто: Київ
Середня школа №112
Проект розроблявся і впроваджувався НДІ ПІТ спільно з компанією ПФ Сервіс, консорціумом Кард Сістемс за активної участі Департаменту гуманітарної політики міськради м. Дніпро протягом другої половини 2016р.