Пропускна система

Пропускна система

Система контролю доступу (СКД) STOP-Net 4.0.
Опис
Система контролю доступу (СКД) STOP-Net 4.0 реалізована на платформі інтегрованої системи безпеки (ІСБ) STOP-Net 4.0 і є самостійним продуктом, призначеним для вирішення завдань організації і управління фізичним доступом співробітників і відвідувачів на територію і в окремі приміщення об’єкту. На поточний момент, в число замовників СКД STOP-Net 4.0 входить понад 4000 організацій різних форм власності, в їх числі – бізнес-центри, державні установи, банки, промислові підприємства, навчальні заклади тощо. Відмінною особливістю системи STOP-Net є баланс між вартістю і функціональними можливостями, висока надійність і стійкість до збоїв, а також продумана архітектура, що дозволяє компаніям-інсталяторам гнучко підходити до проектування рішення для конкретного об’єкта.

Конфігурацію системи STOP-Net® 4.0 для конкретного об’єкта підбирають з урахуванням двох можливих варіантів організації підсистеми обладнання:

Перетворювач інтерфейсів / універсальний контролер – належна конфігурація для об’єктів зі складною політикою безпеки, що вимагають автономності обладнання та зручності його обслуговування.
Контролер високого рівня / дверний модуль (турнікетний модуль) – оптимальний варіант організації локальних (віддалених) сегментів системи безпеки, що підключаються по мережі Ethernet, а також оснащення об’єктів з великою кількістю однотипних, компактно розташованих місць доступу.
РОЗРОБНИКИ ТА ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ
ПОВЕРНУТИСЯ